Milé zákaznice, od 25.7-28.7. mám dovolenou :) Všechny objednávky začnu postupně vyřizovat od 29.7. Děkuji za pochopení a trpělivost. Těším se na Vaši další přízeň! Lucie

KnitPro sada kruhových jehlic Trendz Deluxe Set 13 cm

1 099 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada KnitPro Trendz Delux je uložena v látkovém kufříku, který obsahuje vše, co potřebujete k pletení. Pouzdro je vyrobeno z látky, vzadu se zapíná na zip a vpředu na manžetový knoflík. Všechny pletací pomůcky mají své místo, díky čemuž je sada praktická a pohodlná. Najdete v ní 8 párů pružných kruhových jehlic Trendz, které jsou jedinečné svými krásnými barvami. Každá velikost má svou charakteristickou barvu. Akrylové jehlice jsou velmi odolné a pevné, vhodné pro práci s kluzkými přízemi. Jsou oblíbené i u začátečníků, protože jsou lehké a příjemné na dotek, nestudí v ruce.

KtiPro pro tuto sadu vybralo nejčastěji používané šňůrky, přesněji 4 kusy v různých délkách 60 cm, 80 cm a 100 cm. Všechny šňůry mají šroubové spoje. Při připevňování šňůrky k jehlicím vzniká hladký přechod, který zajišťuje, že se příze nezasekává. Spoje je třeba občas dotáhnout klíčem, který je rovněž součástí sady.

Sada obsahuje:

  • 8 párů akrylových jehel ve velikostech: 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm, 5 mm, 5,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm.
  • 4 šňůrky v délkách: 60 cm, 2x 80 cm, 100 cm
  • 8 koncovek
  • 4 klíče
  • 2 kovové spojky na lano
  • 1 návod, jak připevnit lana k jehlám
  • 1 pouzdro

Velkou výhodou sady KnitPro Trendz je kompatibilita všech dílů sady, které jsou zcela shodné s výrobky KnitPro Symphony a Nova Metal. To umožní ještě širší využití soupravy, ale také její doplnění o další díly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knit Pro
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program